Wedding planner

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć ślubnych

Konsultacje weselne

Mam na imię Martyna i od dwóch lat jestem certyfikowaną Wedding Plannerką (odbyłam kurs u super dziewczyn z @perfectdayweddingplanners ), a od czterech lat organizuje i koordynuje Wasze wesela w Rusiborku. 

Moja przygoda w zawodzie konsultanta zaczęła się tak na prawdę już od najmłodszych lat, gdy całej sztuki nakrywania do stołu, sposobu zachowania nauczyła mnie moja babcia. Zabierała mnie w najróżniejsze miejsca, wernisaże, muzea, galerie sztuki, do teatru, kina… ucząc mnie wrażliwości na kulturę.  Mieszkając na wsi  nauczyłam się szacunku do natury, przede wszystkim wykorzystania produktów sezonowych i szacunku do pracy osób w rolnictwie. 

Dzięki temu nie jest mi obce układanie ,kwiatów i kompozycji co potwierdziłam udziałem w warsztatach @kwiatyimiut . 

Śluby w plenerze

Ceremonie humanistyczne

Kolejnym etapem były studia w Poznaniu na wydziale Turystyki i Rekreacji w specjalności Zarządzania i Marketingu w gastronomii. Przede wszystkim poznałam tam wiele osób z branży ślubnej i gastronomicznej z którymi do dzisiaj pozostajemy w super kontaktach i na bieżąco wymieniany się swoimi doświadczeniami 😉 W międzyczasie studiowania prowadziłam wraz z rodzicami już od 5lat restaurację rodzinną i tam uczyłam się wszystkiego od podstaw. 

Teraz pora to całe doświadczenie wykorzystać i zorganizować najlepsze wesela w Rusiborku i nie tylko , ale spokojnie nie osiadam na laurach, już niedługo pojawi się nowy wpis z super informacją dla Młodych Par poszukujących swojego Mistrza Ceremonii Humanistycznej! 

Tak od tego roku w Rusiborku będę mogła udzielać Wam przepięknych , pełnych uczuć ślubów humanistycznych !

Adres

Rusiborek,
63-000 Środa Wielkopolska

Kontakt

Telefon: +48 605 636 600
Email: kontakt@restauracjarusiborek.pl

Obserwuj nas

Sledź co u nas lub zostaw opinię!